BLKS Granit Bychawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Iskra Krzemień - BLKS Granit Bychawa 2:3
  • LKS Tajfun Ostrów Lubelski - GKS Niemce 0:3
  • GKS Perła Borzechów - LKS Piaskovia Piaski
  • MKS Ruch Ryki - LZS Tęcza Bełżyce 3:1
  • KKS Orły Kazimierz - KS Unia Wilkołaz 0:4
  • LKS Wierzchowiska - KS Dąbrowica 0:5
  • KS Wisła II Puławy - MKS Stal Poniatowa 3:0
  • GLKS POM Iskra Piotrowice - GKS Płomień Trzydnik Duży 1:0
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Trampkarze: Sygnał - Granit
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 602, wczoraj: 562
ogółem: 1 637 346

statystyki szczegółowe

Facebook

Wydarzenia

Klasa okręgowa: Iskra - Granit

  • autor: frapio77, 2016-05-29 21:26

Krzemień Drugi, 29.05.2016 r. 

XXVIII kolejka Lubelskiej Klasy Okręgowej:

Iskra Krzemień - Granit Bychawa 2:3 (1:1);

Bramki: J.Stępień 2' k., (as. S.Lis), 65' k., G.Pietrzak 74' (as. K.Sobkowicz) - 23', 78'

Skład: K.Małecki - A.Gajur, P.Piwnicki, T.Flis, J.Walęciuk, S.Lis, P.Olesiński, Ł.Różycki, K.Sobkowicz, J.Stępień (89' P.Frączek), G.Pietrzak

Żółte kartki: K.Małecki 

Widzów: 110


Aktualności

Młodzik młodszy: Tęcza - Granit

  • autor: frapio77, 2016-05-29 12:05

Kraśnik, 28.05.2016 r.

XVI kolejka Lubelskiej Ligi Młodzików młodszych gr. I:

Tęcza Kraśnik - Granit Bychawa 1:4


A klasa: Granit II - Avenir

  • autor: frapio77, 2016-05-28 20:29

Krzczonów, 28.05.2016 r. 

XXIII kolejka Lubelskiej A-klasy, gr. IV:

Granit II Bychawa - Avenir Jabłonna 2:2 


Klasa okręgowa: Granit - POM

  • autor: frapio77, 2016-05-25 20:11

Bychawa, 25.05.2016 r. 

XXVII kolejka Lubelskiej Klasy Okręgowej:

Granit Bychawa - POM Piotrowice 2:2 (2:0);

Bramki: J.Walęciuk 25', G.Pietrzak 45+1' (as. T.Flis) - 52', 82'

Skład: K.Małecki - A.Gajur, M.Cioch, P.Piwnicki, J.Walęciuk, S.Lis, T.Flis, P.Olesiński, K.Sobkowicz (78' M.Gorczyca), J.Stępień (84' P.Frączek), G.Pietrzak (74' Ł.Różycki)

Żółte kartki: Ł.Różycki, M.Gorczyca. 

Widzów: 150


Klasa okręgowa: Tajfun - Granit

  • autor: frapio77, 2016-05-22 20:39

Ostrów Lubelski, 22.05.2016 r. 

XXVI kolejka Lubelskiej Klasy Okręgowej:

Tajfun Ostrów Lubelski - Granit Bychawa 3:5 (1:4);

Bramki: samobójcza 5' (as. P.Olesiński), A.Styk 20' (as. Ł.Różycki), Ł.Różycki 30' (as. P.Olesiński), P.Olesiński 32' (as. M.Cioch), P.Frączek 90+3' (as. Ł.Różycki) - 44', 74', 79'

Skład: K.Małecki - D.Wrzyszcz, M.Cioch, P.Piwnicki, A.Gajur, Ł.Różycki, P.Olesiński, T.Flis, M.Gorczyca, K.Sobkowicz, A.Styk (75' P.Frączek)

Żółte kartki: T.Flis, M.Gorczyca, K.Sobkowicz, A.Styk. 

Widzów: 50


Junior młodszy: Płomień - Granit

  • autor: frapio77, 2016-05-22 20:35

Trzydnik Duży, 22.05.2016 r.

XXII kolejka Lubelskiej Ligi Juniorów młodszych:

Płomień Trzydnik Duży - Granit Bychawa 6:3


A klasa: Bogucin - Granit

  • autor: frapio77, 2016-05-22 07:10

Bogucin, 21.05.2016 r. 

XXII kolejka Lubelskiej A-klasy, gr. IV:

BKS Bogucin - Granit II Bychawa 5:3 (2:1);

bramki: 25', 35', 65', 76', 90' - M.Popławski 42', 56', S.Flis 49'

Skład


Młodzik młodszy: Granit - Avenir

  • autor: frapio77, 2016-05-21 16:35

Bychawa, 21.05.2016 r.

XV kolejka Lubelskiej Ligi Młodzików młodszych gr. I:

Granit Bychawa - Avenir Jabłonna 10:0


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

BLKS Granit BychawaGKS Płomień Trzydnik Duży
BLKS Granit Bychawa   GKS Płomień Trzydnik Duży
2016-06-05, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Iskra KrzemieńBLKS Granit Bychawa
LKS Iskra Krzemień 2:3 BLKS Granit Bychawa
2016-05-29, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 27
LKS Iskra Krzemień 2:3 BLKS Granit Bychawa
LKS Tajfun Ostrów Lubelski 0:3 GKS Niemce
GKS Perła Borzechów LKS Piaskovia Piaski
MKS Ruch Ryki 3:1 LZS Tęcza Bełżyce
KKS Orły Kazimierz 0:4 KS Unia Wilkołaz
LKS Wierzchowiska 0:5 KS Dąbrowica
KS Wisła II Puławy 3:0 MKS Stal Poniatowa
GLKS POM Iskra Piotrowice 1:0 GKS Płomień Trzydnik Duży

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 28
BLKS Granit Bychawa - GKS Płomień Trzydnik Duży
GLKS POM Iskra Piotrowice - KS Wisła II Puławy
MKS Stal Poniatowa - LKS Wierzchowiska
KS Dąbrowica - KKS Orły Kazimierz
KS Unia Wilkołaz - MKS Ruch Ryki
LZS Tęcza Bełżyce - GKS Perła Borzechów
LKS Piaskovia Piaski - LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niemce - LKS Iskra Krzemień

Statystyki drużyny