Turniej Orlika starszego

• autor: ojoj00, 2014-10-10 13:16

W rozwinięciu wiadomości informacje o turniejach rozegranych przez orlika starszego w Lublinie i Kraśniku przygotowane przez trenera Artura Frączka.

W Kraśniku zespół Granitu Bychawa zajął 1 miejsce !, w Lublinie 4 miejsce.

Turniej Orlików Starszych

Lublin,         14. 09. 2014

Koordynator Turnieju:                     Lubelski Związek Piłki Nożnej

Organizator:                                    SKARPA Lublin

Drużyny:                                          BKS Lublin, Granit Bychawa, Lublinianka Lublin, Skarpa Lublin, Avenir Jabłonna

Kadra Orlików St. Granitu Bychawa:

Bramkarze:                                       Szymon Karsai - Flis, Wiktor Dlugoszek, Michał Szmit, ( Mateusz Borowski nieobecny )

Obrońcy:                                           Michał Wójcicki, Jarosław Klimek, Konrad Klapeć, Jakub Kostruba, Robert Nawrocki

Pomocnicy:                                       Karol Zarzeczny, Lukasz Marzec, Kamil Osmoliński, Kacper Tudrujek, Michał Pawelec

Napastnicy:                                       Łukasz Wożniak, Kacper Karmiński, Igor Szumiło

BKS Lublin               -        Granit Bychawa       0 : 3

Lublinianka Lublin      -        Granit Bychawa       4 : 1    ( M. Pawelec )

Avenir Jabłonna         -        Granit Bychawa       2 : 5    ( Ł. Wożniak 2, K. Zarzeczny, Ł. Marzec )

Skarpa Lublin            -        Granit Bychawa       3 : 1    ( K. Zarzeczny )

Karol Zarzeczny        -      2

Łukasz Wożniak       -      2

Łukasz Marzec         -      1

Michał  Pawelec        -      1

1.    SKARPA Lublin                   12 pkt

2.    Lublinianka Lublin                 9 pkt

3.    BKS Lublin                           6 pkt

4.    Granit Bychawa                  3 pkt

5.    Avenir Jabłonna                     0 pkt

W skrócie:                                                       Kolejny turniej piłkarski rogrywaliśmy na naturalnym boisku trawiastym, przystąpiliśmy do niego mając w pamięci sukces z poprzedniego tygodnia no i niestety bardzo się to na nas zemściło, praktycznie cała drużyna obrosła w piórka i wychodząc na boisko liczyli zapewne, że sama ich obecność w meczu zapewni wygraną, niestety zaspoły rywali szybko ściągnęły Naszych Orlików na ziemię... i dobrze, bo kubeł zimnej wody na głowę na pewno po takich słabych rogrywkach się przyda. NIemoc piłkarska na całej linii, a jak bardzo Nam nieszło świadczy fakt, żecały Turniej wygrała SKARPA Lublin, a ztą drużyną mierzyliśmy się wcześniej dwa razy i dwa razy zwyciężaliśmy bez większych problemów. Jedynym pozytywnym akcentem był gol zdobyty przez Michała Pawelca z rzutu wolnego, który odgwizdany został... na Naszej połowie, odległość nie przeszkadzała Michałowi, który precyzyjnie przymierzył pod poprzeczkę, była to najładniejsza bramka Turnieju.

Turniej Orlików Starszych

Kraśnik         27. 09. 2014

Koordynator Turnieju:                     Lubelski Związek Piłki Nożnej

Organizator:                                    Tęcza Kraśnik

Drużyny:                                          BKS Lublin, Granit Bychawa, Lublinianka Lublin, Tęcza Kraśnik

Kadra Orlików St. Granitu Bychawa:

Obrońcy:                                           Michał Wójcicki, Jarosław Klimek, Robert Nawrocki, Michał Głąb

Pomocnicy:                                       Lukasz Marzec, Kamil Osmoliński, Kacper Karmiński

Napastnicy:                                       Łukasz Wożniak, Michał Pawelec, Igor Szumiło

Tęcza Kraśnik          -         Granit Bychawa       1 : 3               ( Ł. Wożniak, Ł. Marzec, M. Wójcicki )

Lublinianka Lublin     -         Granit Bychawa       0 : 0

BKS Lublin              -         Granit Bychawa        0 : 2               (  Ł. Marzec, Ł. Wożniak )

Łukasz Wożniak       -      2

Łukasz Marzec         -      2

Michał Wójcicki        -      1

Tabela końcowa

1.    Granit Bychawa                 7 pkt

2.    Lublinianka Lublin                 7 pkt

3.    BKS Lublin                          3 pkt

4.    Tęcza Kraśnik                      0 pkt

W skrócie:

I wreszcie mamy pierwszy stopień podium, tuż przed Lublinianką, która zdobyła jednego gola mniej i z gorszym bilansem bramkowym zajęła drugie miejsce. Na boisku Tęczy mieliśmy wspaniale grającą drużynę, kolektyw, który mimo dwóch poważnych osłabień kadrowych, działał jak idealnie zaprogramowana maszyna, począwszy od bramkarza, skończywszy na napastniku, każdy zawodnik który wchodził na murawę pilnował i realizował założenia tak, jak było to omówione, w każdym meczu wszystkie formacje współpracowały ze sobą znakomicie, no i przede wszystkim każdy z zawodników był skoncentrowany, o czym doskonale świadczył mecz z BKSem Lublin, na 4 minuty przed końcem meczu wynik był  0 : 0, Lublinianie w końcu nie wytrzymali presji, co skrzętnie wykorzystaliśmy strzelając dwie bramki. Cała drużyna zaprezentowała się imponująco i zasłużyła na duże słowa uznania, jednak na szczególne wyróżnienie zasłużył Szymon Karsai - Flis, który w czasie tego Turnieju cztery razy bronił w sytuacjach sam na sam, dając wyraźny sygnał rywalom, że tego dnia nikt go nie pokona, swoim kunsztem strzeleckim błysnął także Michał Wójcicki, który jak już podchodzi do rzutu wolnego to zawsze robi krzywdę rywalom... albo strzelając im gola, albo potężnymi bombami obijając plecy.