BLKS Granit Bychawa - LKS Sokół Konopnica 3:1 (0:0);

Bramki: J.Stępień (49'), M.Popławski (61'), S.Lis (74').

Skład: P.Chrześcian, M.Flis, J.Szymala, T.Flis, J.Walęciuk, P.Olesiński, P.Banach, J.Stępień (Ł.Manel 80'), M.Popławski (D.Lis 85'), P.Milanowski, S.Lis (T.Pietraś 75').

Widzów: 80

Więcej w rozwinięciu.

Relacja z meczu minuta po minucie:

13' - niebezpieczny faul od tyłu na nogi naszego zawodnika J.Walęciuka - rywal ukarany tylko żółtą kartką, choć powinien obejrzeć "czerwień",

28' - groźna akcja Sokoła, na nasze szczęście zakończona niecelnym strzałem nad bramką,

31' - P.Olesiński wychodzi sam na sam z bramkarzem gości, ale strzela ponad bramką,

34' - strzał naszych rywali z głowy, z bliskiej odległości, w świetnym stylu broni P.Chrześcian,

36' - T.Flis próbuje wykończyć strzałem z głowy dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale znowu ponad bramką Sokoła,

39' - P.Banach ukarany żółtą kartką za faul na przeciwniku,

42' - kolejna żółta kartka dla Granitu, tym razem dla S.Lisa za rzekomą próbę wymuszenia rzutu karnego, choć wyglądało to na faul na naszym zawodniku,

45'- koniec I połowy i wynik 0:0.

49' - J.Stępień zdobywa strzałem po ziemi pierwszą bramkę dla Bychawian - asystuje M.Popławski,

55' - świetna interwencja P.Chrześciana ratuje nas przed utratą bramki, nawiasem mówiąc goście po stracie bramki nie podłamali się i do końca meczu walczyli o korzystny wynik,

61' - M.Popławski otrzymuje podanie od S.Lisa w okolicy środka boiska, wykonuje kilkudziesięciometrowy rajd z piłką, mija po drodze dwóch rywali i strzela po ziemi obok bezradnego bramkarza Sokoła - 2:0 dla Granitu,

65' - piłkarze z Konopnicy strzelają kontaktowego gola, dobitka z bliskiej odległości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego,

74' - S.Lis zdobywa trzecią bramkę po podaniu od J.Szymali; przy okazji zostaje mocno poturbowany przez rywali,

75' - T.Pietraś wchodzi za S.Lisa,

80' - Ł.Manel za J.Stępnia,

87' - D.Lis za M.Popławskiego,

90' - koniec meczu - Granit wygrywa z Sokołem 3:1.

W najbliższą środę o 17:30 zaległy mecz z Tęczą Bełżyce. Liczymy na kolejny komplet punktów.