GKS Perła Borzechów - BLKS Granit Bychawa 2:1 (1:1);

Bramka: J.Stępień (5' k.)

Skład: P.Chrześcian, D.Lis, J.Szymala, T.Flis, A.Gajur, J.Stępień (79' D.Krakiewicz), J.Walęciuk, P.Olesiński, M.Popławski, T.Pietraś (72' Ł.Manel), S.Lis

Widzów: 60.

Więcej w rozwinięciu.

Wydawałoby sie, że po słabym meczu w wykonaniu Granitu w Kocku, gorzej zagrać już się nie da. Tym bardziej, że w przegranym z Piaskovią spotkaniu, Granit prezentował się całkiem dobrze. Tymczasem wczorajsze spotkanie z Perłą w Borzechowie pokazało, że można grać naprawdę fatalnie. I przegrać mecz grając jedenastu na dziesięciu, co więcej stracić bramkę przy przewadze liczebnej nad przeciwnikiem.

4' - świetny przerzut na drugą stronę boiska wykonuje M.Popławski do T.Pietrasia, ten wycofuje piłkę do S.Lisa, który jest faulowany w polu karnym,

5' - rzut karny pewnie wykonuje J.Stępień i Granit prowadzi 1:0,

8' - dekoncentracja w obronie gości i gospodarze wyrównują wynik meczu na 1:1,

12' - groźna akcja Perły  zakończona niecelnym strzałem,

22' - P.Chrześcian broni mocne uderzenie wybijając piłkę na rzut rożny,

30' - T.Flis uderza głową - broni bramkarz z Borzechowa,

33' - żółta kartka dla T.Flisa,

35' - rzut wolny Perły wybija J.Stepień, ratując nas przed utratą bramki,

46' - słupek staje na drodze do objęcia prowadzenia przez gospodarzy,

66' - T.Flis z wolnego tuż obok słupka,

69' - bramkarz Perły otrzymuje czerwoną kartke za rzekomy faul przed linią pola karnego na T.Pietrasiu, który mógłby wyjść na pustą bramkę; w rzeczywistości bramkarz najpierw wybił piłkę na aut, a potem zderzył się z naszym zawodnikiem - faulu nie było, ale my nie potrafimy skorzystać z prezentu jaki zrobił nam sędzia zawodów,

72' - Ł.Manel za T.Pietrasia,

73' - uderzenie M.Popławskiego broni zawodnik Perły (zawodnik z pola gry), który zastąpił w bramce wyrzuconego kolegę, a następnie w tylko sobie znany sposób instynktownie wybija na słupek strzał z głowy z kilku metrów wykonany przez J.Stępnia,

79' - kolejny błąd w obronie Granitu i ambitni gospodarze grając w dzisięciu obejmują prowadzenie,

79' - żólta kartka dla P.Olesińskiego i D.Krakiewicz za J.Stępnia,

90' - czerwoną kartkę otrzymuje J.Szymala za, jak to ujął sędzia: "wybitnie niesportowe zachowanie", a tak naprawdę nikt nie wie za co,

91' - z przewrotki ponad bramką strzela J.Walęciuk,

93' - koniec meczu i trzecia z rzędu porażka Granitu!!!