Iskra Krzemień - Granit Bychawa 3:2 (2:1);

Bramki: J.Walęciuk (29' k.), M.Flis (85' - asystował T.Pietraś).

Skład: P.Chrześcian, A.Styk, P.Piwnicki (68' P.Olesiński)T.Flis, M.Flis, M.Popławski, P.Milanowski (65' Ł.Manel)J.Walęciuk, A.Gajur (60' D.Lis), D.Krakiewicz, T.Pietraś.

Widzów: 150.

Więcej w rozwinięciu.

Fatalna passa trwa - Granit przegrywa 5 mecz z rzędu !!!

2' - T.Pietraś uderza lekko po ziemi, broni bramkarz Iskry,

3' - gospodarze z rzutu wolnego tuż nad bramką,

7' - ponownie Iskra, znowu nad bramką,

12' - P.Piwnicki samobójczą bramką daje prowadzenie Iskrze,

19' - J.Walęciuk oddaje strzał ponad bramką Iskry,

19' - żółta kartka dla T.Flisa,

21' - kolejny błąd w obronie Granitu i przegrywamy 0:2,

29' - faul w polu karnym na J.Walęciuku, na bramkę zamienia sam poszkodowany - jest 1:2,

32' - świetna akcja piłkarzy z Krzemienia zakończona strzałem z 5 metrów - na nasze szczęście niecelnym,

39' - T.Pietraś oddaje strzał z 16 metrów - broni bramkarz Iskry,

40' - Ponownie T.Pietraś, tym razem w sam środek bramki - bramkarz gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny,

41' - żółta kartka dla T.Pietrasia,

44' - D.Krakiewicz przymierza z rzutu wolnego w okienko bramki Iskry - golkiper z Krzemienia paruje piłkę na rzut rożny,

48' - M.Popławski uderza z za "16" tuż obok słupka,

54' - D.Krakiewicz wystawia idealną piłkę swoim kolegom, ale ta przechodzi wzdłuż linii bramkowej Iskry,

60' - D.Lis za A.Gajura,

65' - T.Pietraś strzela prosto w bramkarza gospodarzy,

65' - Ł.Manel za P.Milanowskiego,

68' - P.Olesiński za P.Piwnickiego (Patryk zasłabł w trakcie spotkania i ze stadionu odjechał karetką - Patryk dużo zdrowia !!!),

70' - T.Pietraś w dobrej sytuacji w polu karnym, ale oddaje strzał ponad bramką,

75' - P.Chrześcian broni "sam na sam", a do dobitki Iskry do pustej bramki w ostatniej chwili nie dopuszcza T.Flis, który głową wybija piłkę na rzut rożny,

76 - Ł.Manel traci piłkę, która pada łupem gospodarzy, a ci podwyższają na 3:1 zdobywając pięknego gola w samo okienko naszej bramki,

84' - dobre uderzenie J.Walęciuka na rzut rożny wybija bramkarz Iskry,

85' - M.Flis zdobywa kontaktową bramkę na 2:3; asystuje T.Pietraś,

88' - D.Krakiewicz strzela spoza pola karnego, niestety obok bramki,

90' - żółta kartka dla P.Olesińskiego,

92' - żółta kartka dla M.Flisa,

97' - bo o tyle przedłużył to spotkanie sędzia zawodów - i koniec meczu, przegrywamy 2:3.

Warto jeszcze wspomnieć, że w I połowie sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla Iskry, po podwójnym faulu piłkarzy Granitu na zawodniku Iskry.

W najbliższą środę o 17:00 Granit podejmuje Hetmana Gołąb. Będzie to okazja do przerwania passy porażek, a także do rewanżu za jesienną przegraną w dramatycznych okolicznościach 3:4.